Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne
Enea dla najlepszych absolwentów
Grupa Enea bierze udział w programie stażowym Ministerstwa Skarbu Państwa – „Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas!”. W trakcie trwania projektu zostaną wyłonieni najlepsi absolwenci polskich uczelni, którzy w połowie roku zaczną u nas płatne, kilkumiesięczne staże.
Głównym założeniem programu stażowego jest zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego staży i umożliwienie absolwentom pracy z ekspertami z danej branży przy najciekawszych projektach.
- Ta forma współpracy z najlepszymi absolwentami świetnie wpisuje się w naszą wizję nowoczesnego biznesu, przedsiębiorstwa opartego o najwyższe kompetencje ludzi, innowacyjność i współpracę z szeroko rozumianym obszarem nauki. Wierzymy, że wśród młodych ludzi, z którymi będziemy mieli możliwość współpracować, znajdą się tacy, którzy właśnie z naszą firmą zwiążą swoje zawodowe plany na przyszłość - mówi Krzysztof Zamasz, prezes Enea.
Rekrutacja chętnych do udziału w programie stażowym będzie odbywać się dwuetapowo. Na początku kandydaci zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety, sprawdzającej ogólne umiejętności. Ankieta została przygotowana w oparciu o rozwiązania stosowane w procesach naboru prowadzonych przez firmy rekrutacyjne. W ten sposób zostaną wyłonieni najlepsi, których w drugim etapie konkursu Enea zaprosi na rozmowy kwalifikacyjne.
Termin wypełnienia ankiety upływa 31 marca 2015 r.
W programie stażowym bierze udział kilkanaście spółek z branży petrochemicznej, energetycznej, finansowej, wydobywczej i zbrojeniowej. Pierwsze staże rozpoczną się w czerwcu i potrwają od trzech do sześciu miesięcy. Więcej informacji o zasadach konkursu na stronie internetowej Ministerstwa Skarbu Państwa www.msp.gov.pl.
Mając na względzie zróżnicowany i międzynarodowy charakter akcjonariatu Enea SA, jak również postanowienia Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW, Enea SA zapewnia dostępność swojej strony internetowej również w języku angielskim. W przypadku wystąpienia wątpliwości interpretacyjnych pomiędzy tekstem w języku polskim i angielskim, rozstrzygające znaczenie ma tekst sporządzony w języku polskim.